CES Innovation Award 2022 – sprawdzamy 5 produktów Dell wyróżnionych prestiżową nagrodą

20.04.22
Powered by

CES Innovation Awards jest największym wydarzeniem w branży technologicznej na świecie. Wyróżniane są wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie designu i nowatorskich technologicznych rozwiązań. W tym roku aż 5 produktów Dell zdobyło nagrodę w różnych kategoriach. Przestawiamy urządzenia, które przydadzą się Uzdalnionym.

Nagrody CES Innovation Awards towarzyszą największym targom elektroniki użytkowej i nowych technologii na świecie, CES w Las Vegas. Targi te to przestrzeń, w której rokrocznie firmy z całego świata prezentują trendy kształtujące technologie przyszłości z obszarów audio, kina domowego, gier, inteligentnego domu, żywności, motoryzacji czy NFT.

Oznaczenie nagrodzonych produktów charakterystycznym znaczkiem CES Innovation Award jest wyjątkowo prestiżowym wyróżnieniem dla marki i jej produktów, wybijając je spośród konkurencji. Dla użytkowników to z kolei gwarancja jakości i innowacyjności sprzętu, który wyprzedza współczesne sobie rozwiązania.

Dell UltraSharp Webcam – wyrazisty obraz najwyższej jakości.

Kamera internetowa Dell UltraSharp Webcam wyposażona jest w dużą matrycę Sony STARVIS™ 4K, która przechwytuje więcej światła, zapewniając krystalicznie czysty, żywy obraz wideo. Cyfrowe nakładanie obrazu HDR zapewnia realistyczne kolory w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, natomiast redukcja szumów wideo 3D/2D automatycznie eliminuje rozmycie ruchomego obrazu i ziarnistość, nawet przy słabym oświetleniu, dzięki czemu prowadzone wideokonferencje zawsze są w wyjątkowej jakości.

Dzięki inteligentnym funkcjom i certyfikatom zgodności z czołowymi platformami, takimi jak Microsoft Teams i Zoom, kamera internetowa Dell UltraSharp Webcam to doskonałe narzędzie do bezproblemowej pracy online. Oprogramowanie Dell Peripheral Manager oferuje szeroki zakres funkcji, takie jak HDR, automatyczne kadrowanie AI, różne pola widoków, ustawienia wstępne umożliwiające łatwe dostosowywanie ustawień w zależności od preferencji.

W połączeniu z eleganckim i wygodnym uchwytem magnetycznym oraz adapterem do statywu, który umożliwia wygodne przełączanie między monitorem a statywem, otrzymujemy najbardziej bezproblemowe w swojej klasie rozwiązanie do montażu kamery internetowej.

Alienware Aurora Gaming Desktop R13 / R14 – potężny i stylowy sprzęt dla graczy

Agresywnie zarysowane krzywizny i kultowy, obły kształt kryjący nowy desktop Alienware Aurora od marki Dell oferuje najwyższą gamingową moc z pełną możliwością upgradowania. Zaprojektowany tak, aby wyglądał jak najsmuklej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, komputer Aurora posiada przezroczysty panel boczny z osłoną EMI i odpornością na zarysowania. Przez ten panel widać uporządkowane, podświetlone wnętrze, gdzie gracze mogą zobaczyć potężne komponenty i stylową oraz maksymalnie wydajną płytę główną. Komputer nie ma ograniczeń co do liczby zadań, które można na nim wykonywać jednocześnie. Funkcjonalne przednie kanały powietrzne i sześciokątna wentylacja zwiększają wydajność wlotu i maksymalizują ruch powietrza.

Alienware 34 Curved OLED Gaming Monitor – niesamowita jakość obrazu

Nowy monitor do gier Alienware 34 Curved OLED (AW3423DW) to pierwszy na świecie monitor Quantum-Dot, który wykorzystuje rewolucyjną technologię dodatkowych kropek kwantowych firmy Samsung, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie wydajność w grach. Monitor zapewnia realistyczne wrażenia wizualne z rozszerzonym pokryciem barw, nieskończonym współczynnikiem kontrastu i możliwością wyświetlania głębokiej czerni — wszystkie te funkcje spodobają się twórcom gier i spełnią potrzeby zapalonych graczy, którzy wymagają natychmiastowego czasu reakcji i bardzo wysokiej liczby klatek na sekundę.

Stylowe słuchawki Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Alienware Tri-Mode został zaprojektowany tak, aby pochłonąć użytkowników dźwiękiem 3D, za sprawą Dolby Atmos, 40-milimetrowym certyfikowanym sterownikom Hi-Res i aktywnej redukcji szumów (ANC). Bezprzewodowe połączenie możliwe jest za pomocą dołączonego USB-C, Bluetooth 5.2 lub za pomocą kabla 3,5 mm. Mikrofony z redukcją szumów AI umożliwiają wyraźną komunikację podczas gier lub rozmów, niezależnie od tego, czy używa się odłączanego mikrofonu na wysięgniku, czy zintegrowanego mikrofonu, a dotykowe elementy sterujące na prawej muszli słuchawkowej pozwalają użytkownikom kontrolować głośność, sterować połączeniami oraz włączać/wyłączać ANC.

UltraSharp 32 4K Video Conferencing Monitor U3223QZ – pierwszy monitor do wideokonferencji

Monitor wideokonferencyjny Dell UltraSharp 32 4K (U3223QZ) jest pierwszym w swojej klasie, w którym zastosowano innowacyjną technologię czarnego panelu IPS, zapewniającą wyjątkowy kontrast i kolory. Sprzęt wyposażony jest w najbardziej inteligentną na świecie kamerę internetową. Ten zaawansowany monitor do wideokonferencji, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najlepszej współpracy, komunikacji i wrażeń wizualnych, jest certyfikowany dla Microsoft Teams i wyposażony w funkcje zwiększające prywatność i wydajność, takie jak: SafeShutter, ExpressSign-in, ComfortView Plus, Picture-in-Picture/Picture-by-Picture i Klawiatura-Wideo-Mysz (KVM).

Po przerwie spowodowanej pandemią, targi CES wróciły w tym roku do swojej stacjonarnej formuły, na co czekali wszyscy fani, tak profesjonaliści, jak i użytkownicy indywidualni, nowych technologii i elektroniki. Oznaczenie nagrodzonych produktów charakterystycznym znaczkiem CES Innovation Award jest wyjątkowo prestiżowym wyróżnieniem dla marki i jej produktów, wybijając je spośród konkurencji. Dla użytkowników to z kolei gwarancja jakości i innowacyjności sprzętu, który wyprzedza współczesne sobie rozwiązania.

Więcej z tej kategorii