O nas

Powered by

Pracujesz zdalnie? Interesują cię nowe trendy, sztuka, innowacje i technologie? Jesteś kreatywny i otwarty na świat? Z myślą o tobie powstało to miejsce. Pełne inspiracji i przestrzeni do wymiany doświadczeń.

Piszemy o tym, co cię dotyczy

Przeczytasz u nas na temat pracy zdalnej, kreatywnego spędzania wolnego czasu oraz otrzymasz praktyczną wiedzę (np. webinary, poradniki, raporty) od profesjonalistów, twórców i Uzdalnionych, których cenisz.
Nie zabraknie u nas artykułów dotyczących sztuki, mody, sportui e-sportu, a także kulinariów i wątków podróżniczych.
Będziemy poruszać tematy lifestylowe dotykające pracy online, poradz zakresu psychologii czy zdrowia i równowagi w życiu.
Dowiesz się o najnowszych trendach ze świata technologii i otrzymasz podpowiedzi nt. sprzętu oraz programów skrojonych na potrzeby Uzdalnionych. Pokażemy ci innowacyjne produkty i akcesoria pod kątem przydatnych dla ciebie funkcji oraz jak możesz je wykorzystać, by twoja codzienna pracastała się szybsza i łatwiejsza.

Uzdalnieni dla Uzdalnionych

Wszystkie treści tworzone są przez ludzi takich ja ty, pracujących zdalnie
i rozumiejących twój punkt widzenia. Jeżeli chciałbyś pokazać światu co robisz lub podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, napisz do nas. Z chęcią cię poznamy! 

Bądźmy w kontakcie

Jedno jest pewne, z nami nie zabraknie ci inspiracji i motywacji do dalszego działania. Zostaw swojego maila, a będziemy ci wysyłać co jakiś czas najciekawsze informacje.  Najwięcej bieżących newsów znajdziesz na naszych profilach socialowych.