Kultowy IEM startuje dzisiaj. Są bezpłatne miejsca na widowni!

10.02.23
Powered by

To już! Od dzisiaj do niedzieli będzie trwało jedno z największych świąt gamingowych: Intel Extreme Masters ESL Katowice 2023. Podczas eventu odbędą się Mistrzostwa EPT StarCraft II oraz ESL Impact, zawody CS:GO dla kobiet. CS:Go EPT Championship to CS na najwyższym światowym poziomie, a zespoły walczą o tytuł mistrzowski i nagrody z puli 1 000 000 USD!  Tak, liczba zer jest poprawna. Pula nagród w turnieju wynosi milion amerykańskich dolarów.

Źródło: https://pro.eslgaming.com/tour/pl/csgo/katowice/

W tym roku IEM powraca po 3 latach przerwy, spowodowanych pandemią. Katowicki spodek otworzy swoje drzwi przed zawodnikami i kibicami esportowym, którzy wspólnie będą tworzyć to niesamowite wydarzenie. Co ważne, możesz dołączyć do niego, nawet jeśli bilety są wyprzedane! Wejście na trybuny jest darmowe i obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Oprócz kibicowania drużynom w turnieju, możesz odwiedzić rozmaite stosika gamingowe oraz powiązane z esportem, gdzie osobiście poznasz graczy, przetestujesz sprzęt gamingowy i nowości technologiczne lub po prosu zagrasz w najnowsze gry.
Nie może cię tam zabraknąć!

Wszystkie informacje, zasady rozgrywek, harmonogram, ale też ciekawostki i tapety do ściągnięcia znajdziesz na stronie wydarzenia

Więcej z tej kategorii