„Za 5 lat każdy będzie miał swoją cyfrową garderobę”…

25.08.22
Powered by

Daria Shapovalova, współzałożycielka pierwszego i największego sklepu online z modą cyfrową, DressX pokazuje jak będzie wyglądała przyszłość świata mody. Przekonuje, że rewolucja dzieje się na naszych oczach i lada dzień stanie się naszą rzeczywistością.

Świat mody mocno związał się ze światem wirtualnym, głównie za sprawą mediów społecznościowych. Miliony ludzi kupuje ubrania tylko po to, żeby stworzyć zdjęcie, wpis, nowe video na swoje konto online. Jak wynika z obliczeń Banku Barclays w Wielkiej Brytanii 9% jego klientów, którzy płacą za ubrania kartą kredytową, zwracają stroje zaraz po wyprodukowaniu contentu do sieci. Dlaczego nie mielibyśmy zastąpić tych ubrań ich cyfrowymi odpowiednikami? Co zyskamy, a co stracimy kupując wirtualną sukienkę? Jakie korzyści i szanse otwiera przed projektantem moda cyfrowa?
Na te i wiele innych fascynujących pytań szuka odpowiedzi Daria. W materiale stworzonym w ramach cyklu Dell Talks, Daria Shapovalova nakreśla również kontekst zmiany podejścia do branży fashion i mody cyfrowej w Ukrainie, jakie miało miejsce w ostatnich latach.

Zobacz pasjonującą, 8-minutową opowieści o przyszłości, w której moda cyfrowa stanie się podstawą naszego codziennego życia.


Więcej z tej kategorii