Zmierz się z Miszelem w widowiskowej rozgrywce

19.12.22
Powered by

Pojedynek ty vs Miszel w Minecrafta. Podejmujesz wyzwanie i na starcie dostajesz voucher eBilet na 300 PLN. Wygrywasz i dostajesz dodatkowo rabat 1000 zł na nowy komputer. Brzmi interesująco? Zobaczmy się zatem w warszawskiej Reducie, 21 grudnia, w godzinach 13-16 w salonie x-kom.

Kto okaże się lepszy?

Każdy, kto przyjdzie do salonu x-kom w Reducie (Warszawa) w najbliższą środę 21 grudnia (w godzinach 13-16), będzie miał szansę zmierzyć się z Miszelem i zgarnąć zniżkę na ultrawydajnego laptopa gamingowego. Osoby, które wygrają pojedynek z influencerem w grze Minecraft, otrzymają rabat w wysokości aż 1000 zł na wybranego laptopa Dell G15.

Jest też nagroda gwarantowana dla pierwszych 20 śmiałków, którzy podniosą rękawicę: voucher eBilet na 300 zł, który można wykorzystać na dowolne wydarzenie z oferty portalu. Vouchery będą czekały na pierwszych 20 śmiałków, którzy podniosą rękawicę.

Oprócz zabawy i wyzwania e-sportowego to świetna okazja, żeby przetestować sprzęt gamingowy Dell’a. Rozgrywki będą odbywać się na Dell G15, sprzęcie stworzonym z myślą o fanach gamingu.

Złoto dla zuchwałych

Jeżeli umiejętności i szczęście będzie leżało po twojej stronie i wygrasz z Miszelem otrzymasz coś więcej niż satysfakcję i uznanie. Zgarniesz dodatkowo rabat wysokości 1000 zł na wybrany przez siebie laptop Dell G15.

Twój sukces będzie miał wielu widzów. Wszystkie rozgrywki będą streamowane na Twitch’u.

Odważysz się sięgnąć po symboliczne złoto? Czekamy w Reducie!

Widowiskowa rozgrywka trwa do końca grudnia

Warto jednocześnie przypomnieć, że do końca grudnia trwa promocja sprzedażowa marki Dell, w której do każdego laptopa z procesorem Intel otrzymujesz voucher eBilet 300 PLN w prezencie.

Producent oferuje szerokie spectrum sprzętu do wyboru. Od wszechstronnych i lekkich maszyn z serii Inspiron, przez serię G stworzoną z myślą o graczach, którzy dodatkowo chcą wykorzystywać komputer do nauki i pracy, aż do najwyższej półki – laptopów XPS stworzonych dla twórców. Jest jeszcze linia sprzętu dla profesjonalnych graczy, doceniona na rynku świata e-sportu, Alienware. Niezależnie od tego, który sprzęt wybierzesz, wystarczy, że zarejestrujesz swój zakup na stronie promocji, by odebrać swój prezent.

Więcej z tej kategorii