Profesjonalne wideokonferencje z domu. Dell UltraSharp to monitor, z którym zaprezentujesz się lepiej

27.05.22
Powered by

Chcesz wywrzeć bardziej profesjonalne wrażenie na swoich współpracownikach, klientach i partnerach? Do tego cenisz wysoką jakość komunikacji i zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach do pracy z domu? Dell UltraSharp to zaawansowany technologicznie monitor, którego poszukujesz.

Dell UltraSharp to pierwszy monitor w swojej klasie z technologią IPS Black Panel, wyposażony w inteligentną kamerę internetową z czujnikiem 4K HDR Sony STARVIS CMOS do regulacji oświetlenia, funkcję automatycznego kadrowania AI, zintegrowane inteligentne funkcje bezpieczeństwa i zwiększoną wyrazistość obrazu.

Zanim przyjrzymy się jego możliwościom z bliska, to jeszcze chwila prywaty. Niedawno wspominaliśmy o monitorze UltraSharp w tekście prezentującym sprzęty wyróżnione prestiżową nagrodą CES Innovation Award. To największe targi elektroniki użytkowej i nowych technologii na świecie, gdzie nagradzane są wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie designu i nowatorskich technologicznych rozwiązań. Przekonajcie się, dlaczego zwrócił uwagę jury.

Pierwszy monitor do wideokonferencji

W coraz bardziej cyfrowym świecie odpowiednie narzędzia do pracy, tworzenia i komunikacji to podstawa. Niskiej jakości monitor z kiepskim mikrofonem i kamerką potrafi pożreć nam czas, nerwy i zepsuć niejedno spotkanie. Monitor Dell UltraSharp 32 4K zaprojektowany został z myślą o współpracy i wideokonferencjach. Dell wyposażył go w najlepszą w swojej kategorii kamerę internetową UltraSharp, która idealnie doświetla obraz i oddaje barwy, sprawiając, że prezentujemy się wyśmienicie! Śledzi też nasze ruchy, dzięki czemu jesteśmy zawsze w centrum obrazu. Monitor posiada podwójny układ mikrofonów z redukcją echa oraz głośniki o mocy 14 W. Wszystko po to, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wizualne i nieograniczone możliwości podczas pracy zdalnej.

Dell UltraShVideo Conferencing Monitor

Pełna funkcjonalność, rozbudowane porty i opcje łączności są w stanie przekształcić ten monitor w prawdziwe centrum wydajności. Technologia IPS Black i VESA DisplayHDR 400 pozwala wyświetlać obraz z większą precyzją dzięki rozdzielczości 4K, kontrastowi i głębokim kolorom. Monitor dba o wzrok użytkownika za sprawą funkcji ComfortView Plus, która ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła przy jednoczesnym zachowaniu wierności kolorów.

Dell UltraSharp uzyskał certyfikat Microsoft Teams. Jest wyposażony w funkcje ochrony prywatności i zwiększania wydajności – umożliwia łatwą obsługę wyciszenia, szybkie logowanie oraz włączanie/wyłączanie kamery za pomocą funkcji SafeShutter.

Monitor, tak od strony wizualnej, jak i technicznej, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w domu i biurze. Jest elegancki, minimalistyczny, wykończony w tonacji platynowo-srebrnej. 

Co wyróżnia monitor Dell UltraSharp? To sprzęt idealny do komunikacji i współpracy Uzdalnionych. Wszystko zostało w nim zaprojektowane tak, aby wideokonferencje, zoomy i meetsy były jeszcze przyjemniejsze 🙂

Więcej z tej kategorii