Odbierz swój bilet do kulturalnego przebudzenia

28.02.23
Powered by

To prawie już. Dni stają się dłuższe, a wiosna czeka dosłownie za rogiem. Dla wielu z nas przyniesie nową, inspirującą energię: do tworzenia, do spędzania czasu poza domem, do szukania nowych wrażeń i ciekawych wydarzeń.

Z myślą o wszystkich tych, którzy poczują w sobie niepohamowaną moc tworzenia, marka Dell stworzyła laptopy, których głównym zadaniem jest wcielić w życie każdy, nawet najbardziej wymagający pomysł. Mowa o linii XPS czyli e(X)termalnie mocnych, (P)ięknych i (S)tylowych komputerach, dzięki którym twórca zrealizuje wszystkie kreatywne zadanie. Laptopy Dell XPS to topowy sprzęt producenta dedykowany szczególnie cyfrowym twórcom. Podzespoły zostały dobrane tak, by sprzęt działał płynnie i szybko nawet w najbardziej wymagających programach graficznych i aplikacjach wykorzystywanych przez projektantów oraz artystów. Niezależnie od wybranego modelu gwarantują imponujące połączenie szybkości, wydajności i mobilności w jakości premium.

Warto sięgnąć po XPS’a właśnie teraz, nie tylko po to by wykorzystać nową, wiosenną energię twórczą, ale również by skorzystać z wyjątkowej oferty sprzedażowej.

W ramach ekskluzywnej promocji, producent oferuje w prezencie vouchery eBilet 900 PLN dla klientów, którzy kupili laptopa Dell XPS z procesorem Intel. Bilet otwarty 900 PLN składa się z 3 voucherów po 300 PLN każdy, a promocja trwa do 30 kwietnia 2023 roku lub do wyczerpania puli voucherów.

Spora dawka kreatywności przyda się również po to, by wymyślić i zdecydować na jakie bilety z oferty portalu eBilet wymienić aż 900 PLN w voucherach. Czy będzie to udział w koncercie ulubionego wykonawcy, oglądanie na żywo triumfu swojej ulubionej drużyny, emocjonujący spektakl teatralny a może wakacyjny tour po topowych polskich festiwalach muzycznych? Choć z drugiej strony, po co wybierać, skoro z voucherami o wartości 900 PLN można mieć to wszystko na raz.

Więcej o zasadach promocji przeczytacie na jej stronie.

Więcej z tej kategorii