Zacznij rok widowiskowo

13.01.23
Powered by

Jak mawiają wszystko co dobre, szybko się kończy. Nie z Dell. W styczniu marka ruszyła z drugą edycją świetnej promocji „Widowiskowa Roz(g)rywka II”, w której otrzymasz Bilet Otwarty o wartości 300 PLN na dowolne wydarzenie z oferty portalu eBilet.

Nowy rok, nowe wydarzenia

2023 zapowiada się niezwykle ciekawie jeżeli chodzi o wydarzenia warte uwagi. Nie zabraknie największych i najlepszych festiwali muzycznych jak Open’er, OFF Festival, Tauron Nowa Muzyka czy Audioriver Festival, a na nich wykonawcy z najwyższej półki. Swoją wizytę w naszym kraju na koncerty indywidualne potwierdzili: Sting, Imagine Dragons, Robbie Williams, Celine Dion czy P!nk. Bilety nadal są dostępne. Jeżeli jednak słuchanie muzyki w wielotysięcznym tłumie to nie twój konik, może zainteresuje cię uczta dla duszy w wybranym polskim teatrze. Pełna lista spektakli spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego widza. Voucher eBilet, który otrzymasz biorąc udział w promocji Dell, możesz wykorzystać na dowolny event, wydarzenie sportowe, kabaret lub wystawę. Wybór należy do ciebie.

Co trzeba zrobić, by odebrać voucher?

W promocji „Widowiskowa roz(g)rywka II” voucher eBilet 300 PLN dodawany jest do każdego laptopa marki Dell z procesorem Intel, zakupionego w dniach 1-31 stycznia 2023 u jednego z partnerów akcji. Pamiętaj tylko, by po dokonaniu zakupu zarejestrować go na stronie, a voucher zostanie przesłany na wskazany w formularzu adres mailowy.

Dla każdego coś odpowiedniego

Producent daje szeroki wybór sprzętu. Od wszechstronnych, nowoczesnych i lekkich maszyn z serii Inspiron, przez serię G stworzoną z myślą o graczach, którzy dodatkowo, chcą wykorzystywać komputer do nauki i pracy, aż do najwyższej półki – laptopów XPS stworzonych z myślą o cyfrowych twórcach i realizacji nawet najbardziej skomplikowanych działań kreatywnych. Jest jeszcze linia sprzętu dla profesjonalnych graczy, doceniona na rynku świata e-sportu, Alienware. Niezależnie od tego kim jesteś i czego wymagasz od swojego idealnego laptopa, z łatwością znajdziesz dla siebie odpowiedni model. Bez względu na to na jaki się zdecydujesz, jedno jest pewne: otrzymasz wyjątkowo wydajny i mobilny sprzęt w stylowej i minimalistycznej formie.

Więcej z tej kategorii