Widowiskowy prezent w widowiskowej promocji

Powered by

Grudzień to miesiąc budzący wiele skojarzeń, ale najmocniejsze z nich to prezenty. Albo właśnie jakiś kupujesz, albo szukasz pomysłu, albo zaraz będziesz kupować. Może jeszcze być tak, że wszystkie te warianty na raz są dla ciebie prawdziwe. Wtedy z pomocą przychodzi marka Dell, która przygotowała świetną promocję.

Zacznij od siebie…

Jeżeli w miesiącu podsumowań, snucia planów i postanowień na nadchodzący rok, wyciągniesz wniosek, że czas na zmianę laptopa na nowszy, z całą pewnością powinieneś przyjrzeć się marce Dell. Producent daje szerokie spectrum wyboru sprzętu. Od wszechstronnych, nowoczesnych i lekkich maszyn z serii Inspiron, przez serię G stworzoną z myślą o graczach, którzy dodatkowo, chcą wykorzystywać komputer do nauki i pracy, aż do najwyższej półki – laptopów XPS stworzonych z myślą o cyfrowych twórcach i realizacji nawet najbardziej skomplikowanych działań kreatywnych.

Jest jeszcze linia sprzętu dla profesjonalnych graczy, doceniona na rynku świata e-sportu, Alienware. Niezależnie od tego kim jesteś i czego wymagasz od swojego idealnego laptopa, z łatwością znajdziesz dla siebie odpowiedni model. Bez względu na to na jaki się zdecydujesz, jedno jest pewne: otrzymasz wyjątkowo wydajny i mobilny sprzęt w stylowej i minimalistycznej formie.

Decyzję o zmianie komputera warto podjąć jeszcze w grudniu ponieważ oprócz oszałamiającego narzędzia do pracy i roz(g)rywki otrzymasz dodatkowo bardzo ciekawy upominek.

…potem podaruj innym prezent…

Marka Dell zorganizowała promocję, w której do każdego laptopa z procesorem Intel, zakupionego u jednego z czterech partnerów akcji, otrzymasz

voucher eBilet 300 PLN w prezencie.

Tak więc kiedy już zadbasz o prezent dla samego siebie, możesz pomyśleć o obdarowaniu innych. To pomysł na tyle uniwersalny, że przez to idealny. Voucher jest aktywny do końca stycznia 2024, a obdarowana nim osoba może wybrać dowolne wydarzenie z portalu ebilet.pl. Oferta jest naprawdę szeroka i obejmuje tysiące eventów, koncertów, przedstawień teatralnych i wydarzeń sportowych.

…który zostanie z nimi na zawsze

Taki voucher to nie tylko nieograniczony wybór, ale przede wszystkim bilet do świata emocji. Udział w koncercie ulubionego wykonawcy czy oglądanie triumfu swojej ulubionej drużyny na żywo to wrażenia, które zostaną z obdarowaną osobą na zawsze. Jeżeli nie chcesz dawać vouchera, możesz samodzielnie zdecydować na jakie wydarzenie kupić bilet i wręczyć go bliskiemu. Niezależnie od tego czy wybierzesz formę kuponu czy biletu na konkretny event, możesz mieć pewność, że razem z biletem dajesz coś nienamacalnego: widowiskowe doznania i wspomnienia, które pozostaną z obdarowanym na zawsze.

Więcej o akcji dowiesz na stronie Widowiskowej Roz(g)rywki

Więcej z tej kategorii