Wystartował projekt Uzdalnieni.pl

Powered by

Tworzysz, pracujesz lub uczysz się zdalnie? Mamy dla ciebie nowe miejsce w wirtualnej przestrzeni. Właśnie ruszyliśmy z projektem Uzdalnieni.pl, który ma ambicję stać się źródłem pozytywnych inspiracji i ciekawych informacji dla wszystkich, którzy chcą lepiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Pandemia zapewniła nam przyspieszony kurs ze zdalności i zmusiła do natychmiastowej zmiany nawyków w wielu obszarach życia. Chyba nikt nie był na to przygotowany, ale po pierwszym szoku musieliśmy jakoś poradzić sobie z tym kolejnym skokiem cywilizacyjnym i wielu z nas całkiem nieźle się to udało. Mowa tu nie tylko o firmach czy instytucjach, ale też o zwykłych ludziach, którzy do nowej rzeczywistości podeszli proaktywnie i kreatywnie. Bo tacy już są Uzdalnieni – użytkownicy laptopów, realizujący swoje zainteresowania, pasje i talenty zdalnie.

Dla kogo przeznaczona jest platforma Uzdalnieni.pl?

Uzdalnieni.pl to portal dla wszystkich użytkowników laptopów, którzy traktują je nie tylko jak prozaiczne narzędzie pracy czy nauki, ale przede wszystkim jako wielkie okno na wirtualny świat. Chcemy dostarczać wam inspiracji oraz informacji na temat nowych trendów w kulturze, sztuce, życiu społecznym i technologii. Oddajemy wam przestrzeń do kreatywnych poszukiwań i wymiany doświadczeń. Liczymy, że z czasem sami będziecie nam podrzucać tematy, o jakich chcielibyście dowiedzieć się więcej.

Kto stoi za portalem Uzdalnieni.pl?

Uzdalnieni.pl to projekt tworzony przez grupę pasjonatów, wspieranych przez markę Dell, wiodącego producenta laptopów, między innymi do pracy i nauki zdalnej, ale także tych dedykowanych dla twórców i gamerów. Jesteśmy lifestylowym portalem, dlatego nie będziemy zarzucać was masą technicznej wiedzy. Jednak informacje o rozwiązaniach i technologiach Della również tu znajdziecie, podobnie jak porady doświadczonych ekspertów tej marki.

Dopiero się rozkręcamy

Zaczęliśmy całkiem niedawno i jeszcze daleko nam do rozwinięcia skrzydeł, ale już teraz liczymy na wasze opinie i sugestie na naszych kanałach na Instagramie i Facebooku , do śledzenia których serdecznie was zapraszamy. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcecie towarzyszyć nam w tej ekscytującej podróży od samego początku. Ze swojej strony możemy obiecać, że nie będziecie się nudzić, bo mamy w planach mnóstwo ciekawych ludzi i projektów. Jeden z nich rusza lada moment. Bądźcie na bieżąco.

Więcej z tej kategorii