Zobacz prace wyróżnione w III etapie konkursu XPS Revolt by Brodka!

18.02.22
Powered by

Za nami półmetek konkursu XPS Revolt by Brodka. Konkursu, który otwarty jest dla wszystkich cyfrowych twórców. Zobacz kolejnych 10 wyróżnionych prac i zgłoś swoją do IV etapu - termin mija 20 lutego!

W kolejnym, trzecim już etapie konkursu zgłoszonych zostało łącznie 215 prac. Jesteśmy pod wrażeniem ilości zgłoszeń i ich poziomu! W tym etapie otrzymaliśmy więcej propozycji z kategorii animacja/wideo – nasz apel o nadsyłanie prac w ulubionej kategorii Brodki, ambasadorki konkursu, został wysłuchany 🙂

W podziale na kategorie wpłynęło: 135 obrazów, 39 animacji/wideo, 31 dźwięków i 10 znaków/typografii. Wszystkie wyróżnione prace można obejrzeć w EVOtece. Poniżej prezentujemy kilka wybranych:

Animacja Mateusza Pecyny „Body opera (Piękno)”, w której dźwięk, ciało, faktura, ruch i obraz stanowią piękną sensualno-cyfrową operę.  

Grafika Marceliny Żurek „Fala”

„Przemiana” Weroniki Necel – utrzymana w czerni i bieli, ascetyczna, a przy tym wybuchowo wciągająca w graficzne sidła animacja.

Spośród zwycięskich projektów ze wszystkich etapów, Brodka wybierze w finale 4 dzieła, które zostaną wplecione w eksperymentalne wideo tworzone przez artystkę dla projektu XPS Revolt. Zwycięzcy otrzymają także laptopy Dell XPS 13 na platformie Intel EVO.


Konkurs trwa do 4 marca, a jego zasady i założenia znaleźć można na stronie projektu https://xpsrevolt.pl/

Więcej z tej kategorii