Znamy zwycięzców drugiego etapu konkursu XPS Revolt by Brodka!

11.02.22
Powered by

W piątek 11 lutego poznaliśmy kolejnych 10 wyróżnionych prac w konkursie XPS Revolt by Brodka. Ich autorzy i autorki mają szansę współtworzyć eksperymentalne wideo Brodki oraz zdobyć najwyższej klasy laptopy Dell XPS 13.

Konkurs XPS Revolt nie zwalnia tempa, a za nami już drugi jego etap. Tym razem zgłoszonych zostało łącznie 206 prac, w tym 120 obrazów, 38 znaków/typografii, 24 prace z kategorii ruch/wideo oraz 24 dźwięki i motywy muzyczne. Wszystkie wybrane, nagrodzone prace obejrzeć można w EVOtece. Kilka propozycji prezentujemy poniżej: 

Jacek Jefimiuk “Bust of Menelaus”
Shadi Hamama “Fleeting moment”
Edyta Wawro “Beginning”

Spośród zwycięskich 10 projektów z każdego etapu konkursu, który trwa do 4 marca, w finale Brodka wybierze 4 dzieła, które zostaną wplecione w eksperymentalne wideo tworzone przez artystkę dla marek Dell i Intel. Brodka zachęca wszystkich niezdecydowanych i niepewnych siebie do odwagi i otwartości na przygodę, jaką jest konkurs XPS Revolt. Szuka prac przełamujących standardy, idących w poprzek masowym gustom i estetyce, zaskakujących. I jest głodna prac w kategorii animacja 3D, których wpływa jak dotąd najmniej. Cyfrowi animatorzy, graficy, kompozytorzy, projektanci – do dzieła! 

Na zwycięzców wszystkich etapów czekają pakiety muzyczne z autografem Brodki, a finaliści, poza udziałem w końcowym wideo, otrzymają laptopy Dell XPS 13 na platformie Intel EVO. Konkurs składa się z 6 etapów i trwa do 4 marca, jest otwarty dla wszystkich profesjonalistów i amatorów, a jego zasady i założenia znaleźć można na stronie projektu https://xpsrevolt.pl/

Więcej z tej kategorii