5 cech dobrego etui na laptopa

Powered by

Nie ważne czy jedziemy na spotkanie biznesowe, pracować z kawiarni czy wakacje, etui na laptopa to dodatek, który zapewnia bezpieczną pracę mobilną, chroni sprzęt i może wyglądać bardzo stylowo. Poznajmy 5 cech dobrego etui na laptopa.

Z założenia laptopy i tablety to urządzenia mobilne, które zapewniają pracę i dostęp do Internetu wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy. Kluczowe jest, aby etui dobrze dobrać do rozmiaru naszego laptopa, bo tylko wtedy zapewni stabilność w transporcie i pożądaną ochronę sprzętu. Jakie jeszcze cechy powinno spełniać idealne etui na laptopa?

1. Najwyższa jakość wykonania

Jeśli etui ma nam posłużyć na lata i właściwie zabezpieczać laptopa, musi być wykonane w najwyższej jakości, za którą warto czasem zapłacić. Niska jakość wykonania spowoduje, że nasz laptop nie będzie odpowiednio chroniony, a etui po kilku miesiącach wyląduje w koszu.

2. Wytrzymałe materiały

Materiał zastosowany w etui powinien być trwały i jednocześnie elastyczny – tak, by chronił i pozwalał na łatwe wkładanie/wyjmowanie laptopa oraz pozostawiał dodatkowo możliwość wsunięcia zasilacza.

3. Idealnie dobrany rozmiar

Tylko przy odpowiednim doborze rozmiaru etui do wielkości laptopa, nasz sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony. Kierujmy się więc oznaczeniami wielkości etui dostosowanymi do przekątnej matrycy naszego laptopa.

4. Bezpieczne, trwałe zamknięcie

Na rynku spotkać można różne rozwiązania stosowane do zamykania etui – najczęstszym jest suwak i rzepy. My polecamy suwak, który jest trwalszy i bardziej niezawodny.

5. Designerski dodatek

Etui na laptopa poza funkcją praktyczną, może być stylowym gadżetem. Jeśli chcemy mieć w nim designerski dodatek, postawmy na akcesoria stworzone przez projektantów, zamiast szukać ich w sieciówkach.

Wszystkie cechy dobrego etui łączy w sobie to, które można zdobyć w trwającej do końca sierpnia promocji laptopów Dell XPS. Zaprojektowane przez renomowanego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego, z ciekawych pod względem połączeń i faktury, a przy tym bardzo trwałych materiałów. Stworzone z dbałością o każdy detal i w najwyższej jakości, w ramach limitowanej serii. Oryginalne, wyróżniające w tłumie i jednocześnie minimalistyczne. Z niezawodnym, metalowym suwakiem i ręcznie plecionym brelokiem w kolorze neonowej zieleni. Połączenie rzemiosła, designu i najwyższej technologii. Przeznaczone do laptopa o przekątnej 13 cali, odpowiadające potrzebom współczesnego, mobilnego użytkownika.

Stylowa promocja Dell to druga odsłona kampanii „XPS Revolt” marek Dell i Intel, skierowana do cyfrowych twórców i innych kreatywnych użytkowników laptopów. Limitowane etui zaprojektowane przez Mariusza Przybylskiego można zdobyć wyłącznie biorąc udział w promocji Dell. Aby to zrobić, należy kupić objętego promocją laptopa w sklepie stacjonarnym lub internetowym jednego z partnerów sprzedażowych promocji, a następnie zakupiony sprzęt zarejestrować na stronie promocyjnej www.xpsrevolt.pl/zarejestruj.

Wszystkie szczegóły i zasady dostępne są na stronie promocji www.xpsrevolt.pl/, która trwa do 31 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania zasobów tej limitowanej kolekcji.

Więcej z tej kategorii